Loading
11 listopada 2017

System PDS najlepszy do call center

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:System PDS najlepszy do call center

 

W marketingu telefonicznym liczy się skuteczność. Niestety nigdy nie ma gwarancji, że nasz telefon przekona klienta do skorzystania z oferty. Co ma na to wpływ? Z pewnością umiejętności konsultanta, ale też system call center z którego korzystają pracownicy. Dlatego jeśli planujesz szeroko zakrojone działania marketingowe przez telefon, zaopatrz się w system alfa PDS rekomendowany przez https://www.alfavox.pl/alfa-pds i jego specjalistów? Jest on dedykowany przede wszystkim do przeprowadzania kampanii outboundowych.

111444315(1)
Co to jest? Generalnie działania marketingowe możemy podzielić na dwa typy: inbound i outbound, do których przyda się właśnie system PDS. Inbound to marketing precyzyjnie wytargetowany, prowadzony na mniejsza skalę, ale kierowany do wyselekcjonowanej grupy ludzi. Kampania typu outbound ma natomiast za zadanie dotrzeć do jak największej liczby osób. W przypadku telemarketingu oznacza to kupienie dużej bazy numerów i realizowanie połączeń do każdego z nich. Na ile jest to skuteczne? Tutaj właśnie przychodzi z pomocą system PDS alfa.

 

PDS to dobra inwestycja, bo znacząco podnosi zyski z telemarketingu. 111444315(10)
PDS to dobra inwestycja.

Zastanówmy się bowiem, jakie są najczęstsze przyczyny nierealizowania celu przy tego rodzaju kampanii?

Na przykład nieodbieranie połączeń, a konsultanci i tak tracą czas, podobnie jak w sytuacji, gdy dodzwonią się pod numer faksu, automatycznej sekretarki czy poczty głosowej. System alfa PDS rozwiązuje ten problem i podnosi wydajność telemarketingu skierowanego do szerokiego grona odbiorców.
W jaki sposób robi to system PDS? :Przede wszystkim zastępuje konsultantów w ręcznym wydzwanianiu, tylko sam automatycznie wybiera numery. Konsultant pojawia się na linii dopiero w sytuacji, gdy PDS zidentyfikuje połączenie, jako udane. Dzięki temu konsultanci mogą więcej czasu przeznaczyć na rozmowy z klientami, mają zdecydowanie mniej „pustego przebiegu”. Dlatego PDS to dobra inwestycja, bo znacząco podnosi zyski z telemarketingu.

 

About the author:

Top