Loading
10 grudnia 2017

Płyta hips – niezbędna w przemyśle i reklamie

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Płyta hips – niezbędna w przemyśle i reklamie

Płyta hips to innymi słowy płyta wykonana z polistyrenu wysokoudarowego. Materiał ten uzyskuje się w procesie technologicznym polegającym na wzbogaceniu tworzywa kauczukiem butadienowym, dzięki czemu udarność materiału rośnie. Oczywiście zamawiając taki produkt warto wybrać sprawdzoną firmę. My polecamy http://kodrewex.com.pl , bo nie zdarza się, by zamówiona u nich płyta hips rozczarowała klientów.

Zacznijmy od tego, jaka jest charakterystyka materiał znanego pod nazwą hips. Hips jest łatwy do termo formowania. Ma też wysoką wytrzymałość na czynniki mechaniczne, dzięki czemu jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Może być używany jako jedyny materiał, z jakiego wytwarzana jest płyta albo jako jedna z dwóch warstw przy płytach dwuwarstwowych.

W ofercie jest też coś dla miłośników ekologii. Dbałość o środowisko naturalne przejawia się w stosowaniu surowców wrotnych. Płyta hips regranulat jest w stu procentach wykonana z takich właśnie surowców, dzięki czemu możemy kupować tworzywo, a jednocześnie przyłożyć rękę do zmniejszenia ilości odpadów i śmieci na świecie. A warto tu podkreślić, że regraulat w niczym nie ustępuje tworzywu, jakie powstało od podstaw – wykorzystanie surowców wtórnych nie obniża jakości finalnego produktu.

Płyta hips ma bardzo szerokie zastosowanie. Ponieważ hips to materiał łatwy o formowania, wykonanych z niego płyt używa się na przykład do wytłaczania form przestrzennych, czasem bardzo skomplikowanych. Hips jest więc powszechnie używany na przykład w reklamie do wykonywania podświetlanych kasetonów, ale ma też spore zastosowanie w całym przemyśle. W zasadzie to materiał, bez którego trudno się w obecnych czasach obyć, a zakres jego zastosować ciągle rośnie, bo pojawiają się nowe technologie, które mogą być oparte na takich materiałach.

About the author:

Top