Loading
9 lutego 2018

Organizacja imprez firmowych – jak robić to dobrze

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Organizacja imprez firmowych – jak robić to dobrze

Chcesz zorganizować event dla pracowników? Skorzystaj z oferty Milleniumevents – to ludzie, którzy o organizacji imprez firmowych wiedzą wszystko. To naprawdę świetni fachowcy, więc z nimi masz pewność, że pracownicy będą zachwyceni tym, co zaplanujecie.

41254720(9)
Organizacja imprez firmowych zawsze musi zacząć się od nakreślenia celu.

Organizacja imprez firmowych zawsze musi zacząć się od nakreślenia celu, jaki wam przyświeca. Jaki to może być cel? Na przykład poprawa relacji w zespole, albo zbudowanie nowego zespołu. Może też chodzić o czystą rozrywkę i nie ma w tym nic złego. A czasami szefowie chcą lepiej poznać pracowników – każdy ten cel jest dobry, ale należy do niego dopasować przebieg eventu.

Przy organizacji imprez i innych wydarzeń firmowych trzeba tez pamiętać, by nie przesadzić. Wprawdzie 41254720(5) uważa się, że to element, który przywiązuje pracownika do firmy i jest miłym bonusem, ale w polskiej kulturze pracy nie zawsze się to spędza, bo często pracownicy po wyjściu z biura chcą mieć już czas dla siebie. Dlatego lepiej nie planować zbyt wielu takich imprez, szczególnie wyjazdowych, których organizacja oznacza, że pracownik nie ma kiedy odpocząć od spraw firmowych i pobyć z kimś innymi, niż koledzy z biura.

Oczywiście nie ma też, co przesadzać w drugą stronę: organizacja imprez firmowych raz na jakiś czas na pewno będzie czymś, co pracownikom się spodoba i chętnie wezmą udział.

About the author:

Top