Loading
18 listopada 2017

Długopis do drukowania 3D?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Długopis do drukowania 3D?

 

Jakiś czasem temu spotkałem się z długopisem do drukowania 3D. Byłem tym zaskoczony, ponieważ przyglądałem się ofercie dostępnej tutaj i widziałem wiele mniej, lub bardziej profesjonalnych drukarek 3D. Jednak długopis? To była dla mnie nowość.
Drukowanie 3D za pomocą długopisu ciężko jest nazwać drukowaniem. Jest to sposób, który ma wiele wad. Ciężko będzie w ten sposób odtwarzać różnego rodzaju projekty z internetu. W większości przypadków taki długopis nie pozwoli stworzyć nic ciekawego.

 

Profesjonalne drukarki 3D są coraz bardziej popularne - poleca specjalista.
Profesjonalne drukarki 3D są coraz bardziej popularne.

 

Oczywiście w internecie znajdziesz wiele filmów, które pokazują jak drukowanie 3D za pomocą takiego długopisu dało wspaniałe obiekty. Jednak to wyjątki. W większości przypadków stworzysz pokraczne obiekty. Mimo to możesz w ten sposób stworzyć np. etui do telefonu, albo dać po prostu upust swojej kreatywności.

 

 
Drukowanie 3D za pomocą długopisu to gadżet, dla osób kreatywnych. Jeżeli lubisz tworzyć to z pewnością Ci się on spodoba. Jednak jeżeli liczysz na to, że jest to jakakolwiek alternatywa dla drukarki 3D, albo że za jego pomocą będziesz tworzyć wspaniałe konstrukcje to możesz się przeliczyć. Jednocześnie to świetny gadżet dla różnych artystów.

 

About the author:

Top