Loading
7 listopada 2017

Dlaczego warto mieć swoje reklamówki?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Dlaczego warto mieć swoje reklamówki?

 

Będąc na zakupach dzisiaj można w każdym sklepie kupić reklamówki z nadrukiem. Jednocześnie zamiast za każdym razem kupować reklamówkę, można wziąć swoją. Wiele nawet zwykłych reklamówek z nadrukiem takich jak te oferowane przez http://multipak.info są na tyle wytrzymałe, że można z nich swobodnie korzystać wiele razy.11839602_960_724(1)

Dlaczego warto mieć własne reklamówki?

W ten sposób oszczędza się pieniądze. Nawet jeżeli jedna reklamówka to tylko 30 groszy, to 2 takie reklamówki tygodniowo dają 31 złotych rocznie. Nie jest to oszałamiająca kwota, jednak zamiast na reklamówki z nadrukiem lepiej wydać ją choćby na coś słodkiego.
Pozytywny wpływ na środowisko. Reklamówki z nadrukiem nie wpływają dobrze na środowisko, dlatego warto ograniczyć ich konsumpcję, to wpłynie pozytywnie na zmiany jakie zachodzą w środowisku.
Ponowne wykorzystanie rzeczy, które masz w domu – w wielu mieszkaniach, domach jest reklamówki z nadrukiem są powszechne. Zajmują one miejsce w szafkach i szufladach, natomiast można je jeszcze wykorzystać na zakupy.
Można wziąć większe i bardziej pojemne torby, a to ułatwia transport zakupów w docelowe miejsce.
To główne powody dla których według mnie nie warto kupować reklamówek z nadrukiem a zamiast nich lepiej brać własne torby i reklamówki, które się wykorzysta. W ten sposób oszczędza się pieniądze, oraz nie zanieczyszcza się niepotrzebnie środowiska. A przy robieniu większych zakupów i to częściej można zaoszczędzić znacznie więcej niż 31 złotych w ciągu roku, wszystko zależy od tego jak często robi się zakupy i jak duże.

 

About the author:

Top